Zapisz się do naszego newslettera i bądź na bieżąco!

UWAGA!!!

Przesyłając swój adres e-mail w celu otrzymywania newslettera z niniejszego serwisu, wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w zakresie niezbędnym do obsługi narzędzia newsletter.
Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:
  1. Administratorem danych osobowych jest Zarząd Województwa Warmińsko–Mazurskiego pełniący funkcję Instytucji Zarządzającej Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014–2020, ul. E. Plater 1, 10-562 Olsztyn.
  2. Przetwarzającym dane osobowe jest: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie, ul. Głowackiego 28, 11-041 Olsztyn.
  3. Przetwarzający powołał Inspektora Ochrony Danych, z którym kontakt jest możliwy pod adresem e-mail: iod@up.gov.pl.
  4. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 RODO.
  5. Dane osobowe przetwarzane będą w celu wysyłania newslettera.
  6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  7. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem.
  8. Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.